Zamknij

"Ms. Marvel": data premiery nowego serialu Marvela jednak opóźniona?

04.08.2021 13:42
Ms. Marvel - Iman Vellani - zdjęcie z planu serialu Marvela
fot. Backgrid/East News

Czy serial "Ms. Marvel" nie zadebiutuje w roku 2021? Według najnowszych informacji tak właśnie może się stać i na przygody Kamali Khan poczekamy trochę dłużej, niż pierwotnie zapowiadano.

Wygląda na to, że w roku 2021 zobaczymy o jeden serial Marvel Studios mniej niż początkowo planowano. Mowa o "Ms. Marvel", która prawdopodobnie zaliczy lekkie opóźnienie.

"Ms. Marvel": data premiery serialu Marvela. Kiedy tytuł trafi na Disney+?

W roku 2021 zadebiutowały trzy seriale Marvela stworzone dla platformy Disney+. Zarówno "WandaVision", "The Falcon and the Winter Soldier" jak i "Loki" stały się wielkimi hitami, które popchnęły do przodu losy kinowego świata Domu Pomysłów.

Na trzech tytułach jednak się nie kończy, bo w planach na najbliższe miesiące są kolejne produkcje w odcinkach rozgrywające się w MCU. Wśród nich pojawia się "Ms. Marvel" - historia nastolatki pakistańskiego pochodzenia, która odkrywa super moce i postanawia zostać superbohaterką jak swoja idolka - Kapitan Marvel.

Jak podaje TVLine, fani powinni przygotować się na możliwość przesunięcia premiery "Ms. Marvel" z końca roku 2021 na początek 2022. Tego typu przypuszczenia wisiały w powietrzu od momentu, w którym zdradzono, że w pod koniec listopada 2021 roku zadebiutuje serial "Hawkeye". Mimo podania daty premiery produkcji z Jeremym Rennerem i Hailee Steinfeld nie zdradzono, kiedy zobaczymy pierwszy odcinek "Ms. Marvel".

Mimo że zdjęcia do serialu zakończono w maju 2021 roku, coś najprawdopodobniej poszło niezgodnie z planem i premiera "Ms. Marvel" może się opóźnić. Serial raczej nie zadebiutuje przed premierą "Hawkeye", bo w tym wypadku już byśmy o tym wiedzieli. Trudno też wyobrazić sobie, że uda się zmieścić premierę "Ms. Marvel" po zakończeniu produkcji o łucznikach Marvela.

"Ms. Marvel": obsada serialu Marvela

Do tej pory poza materiałem zakulisowym z planu nie zaprezentowano żadnych oficjalnych materiałów promocyjnych "Ms. Marvel". Serial zostanie oparty na komiksie Marvela stworzonym przez Sanę Amanat, Stephena Wackera oraz G. Willow Wilson. Historia opowie o pochodzącej z New Jersey Kamali Khan, która zdobędzie nadnaturalne moce i postanowi bronić lokalnej społeczności przed złem. W rolach głównych wystąpili Iman Vellani, Aramis Knight, Saagar Shaikh, Rish Shah, Matt Lintz, Zenobia Shroff i Mohan Kapur. Twórcami produkcji są Adil El Arbi & Bilall Fallah, Meera Menon oraz Sharmeen Obaid-Chinoy.

RadioZET.pl/TvLine