Zamknij

"My name", sezon 2: kiedy nowe odcinki i czy będzie 2. sezon serialu? [DATA]

18.10.2021 14:32
My Name
fot. Materiały prasowe Netflix

Czy będzie 2. sezon serialu "My name" na Netflixie? Serial jest hitem i wiele osób już teraz zastanawia się, czy produkcja doczeka się kontynuacji. Szczegóły dotyczące tego, kiedy 2. sezon serialu "My" pojawi się na Netflixie, można znaleźć poniżej.

"My name" na Netflix, sezon 2 - kiedy premiera nowych odcinków serialu? Czy w ogóle powstanie kolejny sezon produkcji? Odpowiadamy na najczęstsze pytania osób, którym serial Netflixa przypadł do gustu. Czy będzie 4. sezon serialu "My name"? Zdradzamy, co wiemy.

Zobacz także:  "Szpital New Amsterdam", sezon 4: kiedy nowe odcinki w Polsce?

"My name", sezon 2: czy będzie drugi sezon serialu na Netflixie?

"My name" to serial, który cieszy się dużym zainteresowaniem na platformie Netflix. Jest to koreańska produkcja, która opowiada o losach młodej kobiety. Jej ojciec zostaje zamordowany, a ona chce go pomścić. Z tego też powodu zaprzyjaźnia się z szefem gangu i na jego polecenie wstępuje do policji.

W serialu "My name" występują:

  • Han So-hee
  • Park Hee-soon
  • Ahn Bo-hyun
  • Kim Sang-ho
  • Lee Hak-ju
  • Jang Yull

Fani produkcji zastanawiają się, czy "My name" doczeka się kontynuacji.

"My name", sezon 2: kiedy premiera? [DATA]

Netflix nie potwierdza, że "My name" doczeka się 2. sezonu. Na ten moment nie ma konkretnych informacji w tej sprawie. Jak tylko pojawią się wieści na ten temat, to podamy je w artykule, który będzie aktualizowany na bieżąco.

Zobacz także:  "Sprzątaczka", sezon 2: kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie drugi sezon na Netflixie? [DATA]

RadioZET.pl