Zamknij

"Narcos: Meksyk" - Diego Luna w zwiastunie finałowego sezonu hitu Netflixa [WIDEO]

12.10.2021 13:12
Diego Luna 3. sezon Narcos: Mexico
fot. Carlos Somonte/Netflix

Netflix pokazał pełny zwiastun finałowego sezonu "Narcos: Meksyk". Wbrew zapowiedziom pojawia się w nim Diego Luna w roli Felixa Gallardo.

We wrześniu 2021 Netflix ogłosił koniec serialu "Narcos: Meksyk", zapowiadając jednocześnie premierę finałowego sezonu. Wówczas potwierdzono także, że nie zobaczymy w nim głównej gwiazdy - Diego Luny, który wcielał się w postać Felixa Gallardo. Tymczasem najświeższy, pełny zwiastun ostatniej odsłony "Narcos: Meksyk" sugeruje coś innego. Netflix przygotował niespodziankę, która z pewnością ucieszy fanów. 

"Narcos: Meksyk" - Zwiastun finałowego sezonu z udziałem Diego Luny

Poprzedni sezon spin-offu "Narcos" zakończył się aresztowaniem Felixa (Diego Luna). Puste miejsce po baronie narkotykowym próbują zająć teraz przedstawiciele nowych i istniejących karteli. Tijuana należy do kartelu z Guadalajary, jednak walka o Juarez trwa. Wojna o terytorium zaognia się bardziej niż kiedykolwiek, zaś na najpotężniejszego handlarza narkotyków wyrasta Amado Carillo Fuentes (José María Yazpik). Tego wszystkiego dowiadujemy się ze zwiastuna 3. sezonu "Narcos: Meksyk" od samego Felixa Gallardo, co daje nadzieję, że choć przez chwilę zobaczymy go jednak w finałowej odsłonie serialu. Zobaczcie wideo:

"Narcos: Meksyk" - Obsada i twórcy 3. sezonu

Diego Luna w 3. sezonie "Narcos: Meksyk" ustępuje miejsca innym gwiazdom serialu. Poza José Maríą Yázpikiem powrócą Scoot McNairy, Alfonso Dosal, Mayra Hermosillo, Matt Letscher, Manuel Masalva, Alejandro Edda i Gorka Lasaosa. W finałowych odcinkach dołączą do nich Benito Antonio "Bad Bunny" Martinez Ocasio, Luis Gerardo Méndez, Alberto Guerra i Luisa Rubino.

Showrunnerem niezmiennie pozostaje Carlo Bernard. Jest on też jednym z producentów wykonawczych obok Sidonie Dumas, Christophe'a Riandee'a, Nicolasa Atlana, José Padilhy, Douga Miro, Andrésa Baiza i Erica Newmana. W gronie reżyserów finałowego sezonu "Narcos: Meksyk" znaleźli się Andrés BaizAlejandra Márquez Abella, Luis Ortega, Amat Escalante i Wagner Moura.

"Narcos: Meksyk" - Kiedy premiera 3. sezonu na Netflix?

Trzeci i ostatni sezon "Narcos: Meksyk" zadebiutuje na Netflix 5 listopada 2021 roku. Niewykluczone, że po jego zakończeniu doczekamy się nowej odsłony serialu, która po Kolumbii i Meksyku skupi się na kolejnych terenach opanowanych przez wojny narkotykowe.

RadioZET.pl/Netflix