Zamknij

Netflix zaprasza na "Tudum". Wiemy, które gwiazdy wezmą udział w wydarzeniu! [WIDEO, LISTA]

15.09.2021 16:14
Netflix tudum lista gwiazd
fot. materiały prasowe Netflix

"Tudum" to wyjątkowe wydarzenie dla fanów filmów i seriali, które Netflix organizuje po raz pierwszy w swojej historii. Wezmą w nim udział gwiazdy największych hitów serwisu z całego świata. Właśnie poznaliśmy ich pełną listę.

"Tudum" rozbrzmiewa coraz głośniej. Globalne wydarzenie dla fanów Netflixa zbliża się wielkimi krokami! Już 25 września 2021 roku największe gwiazdy oryginalnych produkcji serwisu zgromadzą się na jednej wirtualnej scenie, by podzielić się z fanami niepublikowanymi dotychczas informacjami i materiałami z nadchodzących filmów i seriali - zarówno nowych, jak i powracających. Kto dokładnie? Zobaczcie poniższe wideo i listę gości "Tudum".

Zobacz także

Gwiazdy Netflixa zapraszają na "Tudum" [WIDEO]

Netflix opublikował przepełnioną gwiazdami zapowiedź wydarzenia, która stanowi idealny przedsmak tego, co odbędzie się w ostatni weekend września 2021. W zwiastunie pojawiają się m.in. Henry CavillChris HemsworthMillie Bobby Brown, Idris Elba, Dwayne Johnson, Regina King, Charlize Theron, Álvaro Morte, Omar Sy i Zazie Beetz, by zaprosić wszystkich fanów platformy na... "Tudum"! Zobaczcie sami:

"Tudum" - Pełna lista gwiazd, które wezmą udział w wydarzeniu

Jak zostało już wspomniane, powyższe wideo to tylko malutka przystawka przed głównym daniem, którym Netflix poczęstuje nas 25 września 2021 roku. W evencie wezmą udział twórcy, aktorzy i aktorki z siedemdziesięciu produkcji serwisu z całego świata. Poza wymienionymi wyżej gwiazdami na wirtualnej scenie "Tudum" zobaczymy przedstawicieli wyczekiwanych filmów (m.in. "Nie patrz w górę", "Czerwona nota" i "Armia złodziei"), a także gwiazdy uwielbianych seriali - "Dom z papieru""Stranger Things""Sex Education""Bridgertonowie""Wiedźmin""The Crown""Emily w Paryżu" i "Lupin"

Pełną listę nazwisk gości biorących udział w "Tudum" oraz wykaz tytułów, których dotyczyć będzie wydarzenie znajdziecie poniżej:

tudum 4
fot. materiały prasowe Netflix
tudum1
fot. materiały prasowe Netflix
tudum 3
fot. materiały prasowe Netflix

"Tudum" - Kiedy i gdzie się odbędzie?

"Tudum" wystartuje w sobotę 25 września o 18:00 czasu polskiego. Główne wydarzenie potrwa 3 godziny. Od 14:00 czasu polskiego będzie można również śledzić specjalne pokazy dotyczące seriali koreańskich i indyjskich oraz produkcji anime.

Światowe wydarzenie dla fanów Netflix będzie dostępne na wszystkich kanałach serwisu na YouTube na całym świecie w wielu językach. Transmisję będzie można również śledzić na portalach Twitter i Twitch. Szczegóły dotyczące "Tudum" można znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia: https://www.tudum.com/

RadioZET.pl/Netflix