Zamknij

Na Wspólnej: Darek nareszcie się zakocha. Co z jego związkiem z Kasią?

Roksana Orlicka
02.01.2020 15:19
Na Wspólnej Darek zakocha się w Emilce
fot. YouTube/TVN

"Na Wspólnej" to jeden z najpopularniejszych seriali TVN. W najnowszych odcinkach będzie się dużo działo. Zwłaszcza w życiu serialowego Darka (Michał Mikołajczak). Mężczyzna wreszcie szczerze się zakocha. Tylko co z jego związkiem z Kasią (Julia Chatys)? Zdradzamy poniżej.

"Na Wspólnej", Darek Żbik znajdzie miłość. Co z jego związkiem z Kasią? Serialowy Darek to jedna z najbarwniejszych postaci w serialu "Na Wspólnej". Do tej pory bohater wdawał się w liczne romanse i łamał kobiece serca. Wszystko wskazuje na to, że mecenas Żbik już niedługo zakocha się na poważnie. Co się wydarzy w najnowszych odcinkach "Na Wspólnej"? Zdradzamy szczegóły.

Na Wspólnej: Darek szczerze się zakocha. Co z Kasią?

Darek Żbik ma za sobą liczne romanse i nic nie wykazywało na to, że mógłby się ustatkować. Mecenas jednak się zakocha. Czy Emilia (Karolina Porcari) odwzajemni jego uczucie i czy to oznacza, że Żbik nie zejdzie się już z Kasią? Przede wszystkim warto wiedzieć, że Darka czekają naprawdę trudne chwile. Rozwód z Anetą (Dorota Krempa) będzie go słono kosztować, dlatego Darek będzie musiał znaleźć sobie zajęcie, które da mu dochód. Żbik straci również prawo do wykonywania zawodu. Mężczyzna zacznie umawiać się na seks za pieniądze.

Zobacz także: Na Wspólnej, odcinek 3000: Monika oskarży męża o romans. Czy słusznie?

Rozwód będzie kosztował go bardzo dużo, zostanie też okradziony. Zostanie żigolakiem, facetem do towarzystwa. Na chwilę. Wszystko będzie się kręciło wokół kolejnej kobiety w jego życiu i tak naprawdę Darek się w tej kobiecie zakocha - powiedział odtwórca roli w rozmowie z portalem telemagazyn.pl.

Fani "Na Wspólnej" już teraz zastanawiają się nad tym, co dalej ze związkiem Darka z Kasią. Wszystko wskazuje na to, że na razie mężczyzna nie będzie myślał o powrocie do niej. Czy Darek i Emila stworzą trwały związek? Będzie można się dowiedzieć w najnowszych odcinkach serialu "Na Wspólnej".

Na Wspólnej: Gdzie i kiedy oglądać?

Serial "Na Wspólnej" jest emitowany na antenie TVN od poniedziałku do czwartku. Najbliższy 3000. odcinek serialu będzie można zobaczyć w czwartek, 2 stycznia 2020 roku o godzinie 20:15. Przypominamy, że serial jest również dostępny online. Odcinki "Na Wspólnej" można znaleźć na stronie player.pl.

Zobacz także: Przyjaciółki: Anita Sokołowska jest zmęczona graniem Zuzy? Zaskakujące wyznanie

RadioZET.pl/RO

Zagłosuj

Oglądasz serial "Na Wspólnej"?

Liczba głosów: