Zamknij

"Na Wspólnej": Skandal w serialu. Marta wyjdzie za mąż za przybranego brata

21.07.2021 13:37
Joanna Jabłczyńska
fot. Adam Jankowski/REPORTER/East News

"Na Wspólnej" to jeden z najpopularniejszych polskich seriali. W nadchodzących odcinkach będzie miał miejsce kontrowersyjny wątek. Marta (Joanna Jabłczyńska) wyjdzie za mąż za swojego przyrodniego brata (Krzysztof Wieszczek). Jak do tego dojdzie?

"Na Wspólnej": Skandal w serialu. Marta wyjdzie za mąż za przybranego brata. Jak podaje portal superseriale.se.pl - w 3288. odcinku serialu Marta i Mikołaj wezmą ślub. Jest to wątek kontrowersyjny, bo są oni przybranym rodzeństwem.

Zobacz także:  "Na Wspólnej": Agnieszka straci pamięć i zyska zupełnie nową osobowość! Co już wiemy?

"Na Wspólnej": Skandal w serialu. Marta wyjdzie za mąż za przybranego brata

Joanna Jabłczyńska, odtwórczyni roli Marty w serialu "Na Wspólnej" wyjawiła w rozmowie z portalem superseriale.se.pl, że jej bohaterka wyjdzie za mąż za swojego przyrodniego brata. Parę czekają jednak trudne chwile. Marta zrezygnuje z pracy w teatrze reżysera, który jest sadystą (Adam Szczyszczaj).

Co ciekawe, przed ślubem para będzie się zastanawiać, czy może legalnie wziąć ślub. Tym bardziej że do tej pory starali się nie afiszować ze swoim związkiem. Jabłczyńska zdradziła, że nikt z rodziny nie będzie wiedział, że został zaproszony na ślub. 

"Na Wspólnej", odcinek 3288: kiedy oglądać?

Na ten moment nie jest pewne, kiedy wspomniany 3288. odcinek serialu zostanie wyemitowany. Serial "Na Wspólnej" można oglądać od poniedziałku do czwartku po godzinie 20.00 na TVN

Zobacz także:  Pamiętacie Karolinę z "Na Wspólnej"? Matylda Damięcka nie zniknęła z mediów. Czym się dziś zajmuje?

RadioZET.pl/Superseriale.se.pl