Zamknij

Na Wspólnej: Zmiany na planie serialu. Aktorzy izolowani w związku z koronawirusem

03.07.2020 12:21
Na Wspólnej
fot. VIPHOTO/East News

Ekipa "Na Wspólnej" wróciła na plan po dwumiesięcznej przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa w Polsce. Mimo że zdjęcia zostały wznowione, niektórzy aktorzy wciąż są pod szczególną ochroną. Bożena Dykiel i Mieczysław Hryniewicz nagrywają swoje sceny oddzielnie.

Ruszyły zdjęcia do kolejnych odcinków serialu "Na Wspólnej". Po dwumiesięcznej przerwie spowodowanej epidemią COVID-19 ekipa wróciła na plan. Okazuje się jednak, że praca aktorów wygląda inaczej niż przed restrykcjami. Szczególne zalecenia dotyczą najstarszych członków obsady. Bożena Dykiel i Mieczysław Hryniewicz, czyli serialowi Maria i Włodek, ponoć zostali odizolowani od reszty, aby zadbać o ich bezpieczeństwo.

- W trosce o zdrowie seniorów wątki zostały tak zmienione, by aktorzy seniorzy nie mieli wspólnych scen z młodszą ekipą. Nie możemy ich narażać. Dotyczy to głównie pani Dykiel i pana Hryniewicza - zdradziła osoba z produkcji w rozmowie z "Super Expressem".

Zobacz także: "Na Wspólnej" znika z anteny. Jest decyzja w sprawie nowych odcinków

Na Wspólnej: Koronawirus zmienił pracę na planie. Bożena Dykiel i Mieczysław Hryniewicz odizolowani od reszty ekipy

Jak podaje "Super Express", wszyscy członkowie ekipy przed wejściem na plan mają mierzoną temperaturę. Przed rozpoczęciem zdjęć wykonali również testy na koronawirusa. Produkcja szczególnie chroni jednak serialowych seniorów. Bożena Dykiel niedawno przeszła operację na otwartym sercu i wciąż dochodzi do pełni zdrowia.

- Na razie młodsze pokolenie nie gra scen ze starszymi aktorami (...) Mój wątek jest powiązany z rodziną Ziębów. Ze scenariusza tymczasowo poznikały wspólne ujęcia - są one rozdzielone w trosce o zdrowie seniorów: Bożeny Dykiel i Mieczysława Hryniewicza - przyznała Katarzyna Ptasińska, czyli serialowa Beata portalowi "Świat Seriali".