Zamknij

"Na Wspólnej": dramat podczas zaręczyn. Daria udławi się szampanem?

27.10.2020 14:00
"Na Wspólnej": dramat podczas zaręczyn. Daria udławi się szampanem?
fot. Mateusz Jagielski/East News

"Na Wspólnej" szykuje niemały zwrot w wątku Darii i Adama! W 3126 odcinku "Na Wspólnej" mężczyzna oświadczy się ukochanej, jednak romantyczna chwila przybierze tragiczny obrót. Daria zacznie się dusić po wzniesieniu toastu! Do jakiego finału doprowadzi ta sytuacja?

"Na Wspólnej" nie raz serwowało swoim widzom miłosne wzloty i upadki oraz zaskakujące zwroty akcji. Nie inaczej będzie w przypadku wątku Darii i Adama, których związek zawiśnie na włosku. Mimo, iż ukochana dopuści się zdrady z jego własnym bratem, Adam postanowi jej nie tylko wybaczyć, ale i poprosić ją o rękę! Wszystko skończy się jednak dla niego tragicznie.

"Na Wspólnej" - Daria zacznie się dusić podczas zaręczynowego toastu

W 3126 odcinku "Na Wspólnej" Adam podejmie ważną decyzję o oświadczynach zakładając, że Daria odwzajemnia jego miłość, a z Dawidem łączy ją tylko przelotne zauroczenie. Brat z kolei postanowi usunąć się z ich życia i wyjechać na misję do Afganistanu.

Tuż przed wyjazdem Dawida, Adam będzie chciał dobitnie udowodnić mu, że to do niego należy serce Darii. W obecności brata oświadczy się ukochanej, a ta - zaskoczona - przyjmie go. Gdy jednak upije łyk szampana, wznosząc toast za romantycznie pojednanie, momentalnie zacznie się dusić. Z pomocą ruszy jej Dawid, który - nie czekając na karetkę - w ekspresowym tempie przewiezie ją do szpitala, tym samym ratując jej życie

Zobacz także

"Na Wspólnej" - kogo wybierze Daria?

Gdy Daria obudzi się w szpitalu, u swojego boku zastanie zmartwionego Adama. Jego zapewnienia o bezgranicznej miłości zirytują dziewczynę, której zaistniała sytuacja pomogła zrozumieć, że to Dawida naprawdę kocha. Po wyjściu ze szpitala wyzna ukochanemu miłość, a zrozpaczonemu Adamowi zwróci pierścionek zaręczynowy.

Odcinek 3126 "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany w środę 18 listopada 2020 roku o godzinie 20:15 na antenie TVN.

RadioZET.pl/Superserialese.pl 

Zobacz także