Zamknij

Kolejna tragedia w "Na Wspólnej". Kajtek zostanie postrzelony! Uda się uratować chłopca?

29.10.2020 13:13
"Na Wspólnej": kolejna tragedia w serialu. Kajtek zostanie postrzelony! Uda się uratować chłopca?
fot. Pawel Wisniewski/East News

"Na Wspólnej" znów dostarcza dużej dawki dramatu. Tym razem sprawa dotyczyć będzie Kajtka - synka Moniki i Damiana. W 3120 odcinku dojdzie do tragedii: chłopiec zostanie postrzelony! Jak to się stanie i czy uda się uratować chłopca?

"Na Wspólnej" szykuje dla widzów prawdziwą bombę. W nadchodzących odcinkach rozpocznie się desperacka walka o życie Kajtka, który zostanie postrzelony podczas spaceru w parku. Sytuacja znacząco wpłynie na jego rodziców. Czy chłopca da się uratować i do jakiego rozwoju wydarzeń doprowadzi to tragiczne wydarzenie? Poniżej znajdziecie szczegóły dotyczące 3120 odcinka "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 3120 - Kajtek postrzelony

W najbliższych odcinkach rodzina Cieślików ulegnie powiększeniu - dołączy do niej nowy członek. Monika i Damian zdecydują się na adopcję psa imieniem Pajdek. Czworonóg szybko nawiąże więź z ich synem Kajtkiem. Staną się wręcz nierozłączni. Jedna z ich zabaw skończy się jednak dramatycznie.

W 3120 odcinku "Na Wspólnej" Cieślikowie wybiorą się całą rodziną na piknik do parku. Gdy Monika i Damian zajmą się rozmową, chłopiec z psem oddalą się od nich. Po chwili rodzice usłyszą huk wystrzału, a ich oczom ukaże się pies ze śladami krwi na sierści. Pajdek szybko doprowadzi Cieślików do och syna. Okaże się, że Kajtek został postrzelony w ramię! 

Zobacz także

"Na Wspólnej" odcinek 3120 - Kajtek umrze?

Kajtek zostanie ekspresowo przewieziony do szpitala. Lekarze stwierdzą, że choć pies uratował chłopcu życie tak szybko sprowadzając pomoc, stan młodego Cieślika jest krytyczny. Kajtka ostatecznie uda się uratować, jednak nie wiadomo, czy i kiedy dojdzie do siebie. Tymczasem policji uda się ustalić, że strzelcem był jeden z myśliwych, którzy urządzili odstrzał zwierząt na terenie parku. Damian wpadnie w szał i wypowie wojnę środowisku myśliwych, którzy omal nie zabili mu syna.

Premiera 3120 odcinka "Na Wspólnej" odbędzie się w poniedziałek 9 listopada 2020 roku o godzinie 20:15 na antenie TVN.

RadioZET/Superseriale.se.pl

Zobacz także