Zamknij

Na Wspólnej: Fani są zażenowani 3000. odcinkiem w formie musicalu. Nie przebierają w słowach

Roksana Orlicka
03.01.2020 11:00
Na Wspólnej odcinek 3000 rozczarował fanów
fot. Instagram/@nawspolnej_tvn

"Na Wspólnej" to jeden z najpopularniejszych seriali TVN. Z okazji premiery 3000. odcinka przygotowano niespodziankę dla fanów. Okazało się, że pomysł scenarzystów  nie spodobał się widzom. Padły mocne słowa. Co się wydarzyło?

"Na Wspólnej", odcinek 3000. rozczarował widzów. Serial "Na Wspólnej" jest emitowany na antenie TVN od 2003 roku. Obecnie jest jedną z najpopularniejszych telenoweli. Mimo upływu lat wciąż gromadzi przed telewizorami sporą publiczność. Od kilku dni stacja zapowiadała jubileuszowy 3000. odcinek "Na Wspólnej". Okazuje się, że pomysł scenarzystów nie spodobał się widzom. Poniżej zdradzamy szczegóły.

Na Wspólnej, odcinek 3000: Fani są rozczarowani

"Na Wspólnej" pojawia się na antenie TVN od siedemnastu lat. Serial jest emitowany od poniedziałku do czwartku i wciąż cieszy się zainteresowaniem widzów. 2 stycznia 2020 roku wyświetlono 3000. odcinek "Na Wspólnej". Był on zapowiadany jako wyjątkowe wydarzenie. Trzeba przyznać, że nikt wcześniej nie przedstawił jubileuszowego odcinka w taki sposób. Scenarzyści "Na Wspólnej" wpletli do fabuły musicalowe elementy. Bohaterowie serialu zaśpiewali piosenkę i wykonali układ choreograficzny. Niestety, fani telenoweli nie zareagowali entuzjastycznie.

Zobacz także: Na Wspólnej, odcinek 3000: Monika oskarży męża o romans. Czy słusznie?

Widzowie serialu "Na Wspólnej" nie ukrywają rozczarowania. Nie pozostawili na scenarzystach suchej nitki. Padły naprawdę mocne słowa.

Wszyscy pięknie śpiewali, ale ten odcinek to jakaś pomyłka. Szkoda, bo oglądam od samego początku, ale dziś się rozczarowałam - można przeczytać w komentarzach.

Kolejny 3001. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany w poniedziałek, 6 stycznia 2020 roku o godzinie 20:15.

Zagłosuj

Jak długo oglądasz "Na Wspólnej"?

Liczba głosów:

Zobacz także: Na Wspólnej: Darek nareszcie się zakocha. Co z jego związkiem z Kasią?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

RadioZET.pl/RO