Zamknij

Na Wspólnej, odcinek 3006: To już koniec związku Przemka z nauczycielką

Roksana Orlicka
10.01.2020 14:07
Na Wspólnej odcinek 3006 co dalej ze związkiem Przemka i Dagmary
fot. Instagram/Na Wspólnej

"Na Wspólnej" to popularna telenowela, którą można oglądać na TVN. W ostatnich tygodniach widzowie przyglądali się wątkowi miłosnemu Przemka i jego nauczycielki. W 3006. odcinku serialu Przemek przyłapie kobietę w towarzystwie byłego męża. Co dalej z ich związkiem? Poniżej zdradzamy szczegóły. 

"Na Wspólnej", odcinek 3006: Przemek rozstanie się z nauczycielką? W serialu można śledzić wątek Przemka (Eryk Cichowicz) i Dagmary (Katarzyna Ucherska). Łączy ich zakazane uczucie. Dagmara zdaje sobie sprawę z tego, że nie powinna się spotykać z dużo młodszym chłopakiem. Czy ostatecznie zakończy relacje z Przemkiem? Zdradzamy poniżej.

Na Wspólnej, odcinek 3006: Przemek przyłapie Dagmarę na spotkaniu z mężem

Przemek jest zakochany bez pamięci i nie chce rezygnować ze związku z Dagmarą. Chłopak nie widzi nic złego w tym, że potajemnie się spotykają. Jest zauroczony sporo starszą nauczycielką języka polskiego. W pewnym momencie młody Smolny będzie bardzo zazdrosny o Pawła (Kamil Błoch), czyli byłego męża ukochanej. W 3006. odcinku "Na Wspólnej" kobieta złamie serce synowi Krzysztofa (Łukasz Konopka). 

Przemek odkryje, że Dagmara wciąż widuje się z mężem. Nastolatek przyłapie ich na spotkaniu w restauracji. Co więcej, Paweł zauważy Przemka i pośle mu bezczelny uśmiech. Młody Smolny nie będzie miał odwagi, by podejść i przerwać spotkanie. Co dalej z jego związkiem z Dagmarą? Dowiemy się w najnowszych odcinkach "Na Wspólnej"

Na Wspólnej, odcinek 3006: Gdzie i kiedy oglądać?

"Na Wspólnej" jest emitowane na antenie TVN od poniedziałku do czwartku. 3006. odcinek "Na Wspólnej" będzie można obejrzeć w środę, 15 stycznia 2020 roku o godzinie 20:15.

Zagłosuj

Uważasz, że Dagmara powinna zakończyć związek z Przemkiem?

Liczba głosów:

Zobacz także: Na Wspólnej: Fani są zażenowani 3000. odcinkiem w formie musicalu. Nie przebierają w słowach

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO