Zamknij

Na Wspólnej, odcinek 3023: Darek i Aneta wrócą do siebie za naradą psychologa?

Roksana Orlicka
21.01.2020 16:14
Na Wspólnej Czy Aneta i Darek wrócą do siebie?
fot. YouTube/TVN Series

"Na Wspólnej" to najpopularniejszy serial TVN, który jest emitowany od 2003 roku. W najnowszych odcinkach dowiemy się, co dalej ze związkiem Darka i Anety. Czy para wróci do siebie za namową psychologa? Zdradzamy, co wiemy. Czego możemy się spodziewać w najnowszych odcinkach "Na Wspólnej"?

Na Wspólnej, odcinek 3023: Darek i Aneta wrócą do siebie za naradą psychologa? "Na Wspólnej" to serial, który można oglądać od poniedziałku do czwartku na antenie TVN. W najnowszych odcinkach popularnej telenoweli dowiemy się, co dalej ze związkiem Anety (Dorota Krempa) i Darka (Michał Mikołajczak). Czy para wróci do siebie? Zdradzamy, co wiemy.

Zobacz także: Na Wspólnej, odcinek 3006: To już koniec związku Przemka z nauczycielką

Na Wspólnej, odcinek 3023: Darek i Aneta będą znów razem?

W najnowszych odcinkach "Na Wspólnej" przekonamy się, czy Darek dostanie drugą szansę i wróci do Anety. w 3023. odcinku "Na Wspólnej" para trafi do psychologa. Nie będą zadowoleni, bo zależy im na szybkim rozwodzie. Jednak terapeuta będzie próbował uratować ich małżeństwo. 

Aneta, za której namową udadzą się do psychologa, będzie rozczarowana. Chciała udowodnić Żbikowi, że psycholog orzeknie, że ich związek nie ma już żadnej przyszłości. Psycholog będzie jednak przekonany, że są spore szanse, by uratować związek. Co więcej, terapeuta nakaże, by Aneta i Darek przychodzili co tydzień na wizyty. Czy para da sobie drugą szansę? Jak potoczą się losy Darka i Anety? Dowiemy się w najnowszych odcinkach "Na Wspólnej".

Na Wspólnej, odcinek 3023: Gdzie i kiedy oglądać?

3023. odcinek serialu "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany w czwartek, 13 lutego 2020 roku o godzinie 20.15 na antenie TVN.

Zobacz także: Na Wspólnej: Darek nareszcie się zakocha. Co z jego związkiem z Kasią?

Zagłosuj

Czy Darek i Aneta powinni do siebie wrócić?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/RO