Zamknij

"Na Wspólnej" oddało hołd Krzysztofowi Krawczykowi. Zmieniona czołówka poruszyła fanów serialu

07.04.2021 16:14
Krzysztof Krawczyk
fot. Tomasz Jastrzębowski/ Reporter/ East News

"Na Wspólnej" postanowiło pożegnać Krzysztofa Krawczyka, który śpiewał piosenkę promującą serial. Zmiany w czołówce, na które zdecydowali się producenci serialu, bardzo poruszyły fanów.

"Na Wspólnej" to serial, który od lat oglądają kolejne pokolenia widzów. Czołówce serialu towarzyszy głos Krzysztofa Krawczyka, w utworze skomponowanym przez Krzesimira Dębskiego i Andrzeja Ignatowskiego. Producenci serialu oddali hołd zmarłemu artyście, wprowadzając zmiany w czołówce. Tuż po jego śmierci, 6 kwietnia widzowie mogli zobaczyć czarno-białą wersję piosenki promującej serial, której towarzyszy napis Krzysztof Krawczyk 1946-2021.

Zobacz też: Menadżer opisuje ostatnie chwile Krzysztofa Krawczyka. "Z minuty na minutę było coraz gorzej"

"Na Wspólnej" oddało hołd Krzysztofowi Krawczykowi. Zmieniona czołówka poruszyła fanów serialu

Zmiana pojawiła się też na Instagramie serialu "Na Wspólnej". Fani byli poruszeni tym, w jaki sposób twórcy serialu postanowili uczcić pamięć zmarłego artysty. "Ładnie dzisiaj zaczęliście odcinek. Wielki żal i smutek R.I.P", "piękny gest, on teraz dołączył do pięknego świata", "jakoś smutno dzisiaj się ten odcinek oglądało", "bardzo miły gest z waszej strony. Aż się wzruszyłam", "piękny gest" - pisali wielbiciele produkcji TVN.

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia, w Poniedziałek Wielkanocny. Artysta początkowo trafił do szpitala z koronawirusem, jednak wygrał z nim. Niestety, zawiniły choroby współistniejące, m.in. arytmia i migotanie przedsionków, z którymi gwiazdor od dłuższego czasu walczył.