Zamknij

"Na dobre i na złe": Michał Żebrowski odejdzie z popularnego serialu?

13.05.2021 11:43
Michał Żebrowski
fot. East News

"Na dobre i na złe" straci kolejną ważną postać? W 811. epizodzie produkcji doktor Falowicz wręczy Konicy wypowiedzenie. Czy Michał Żebrowski opuści obsadę "Na dobre i na złe"? Podajemy szczegóły.

"Na dobre i na złe": Michał Żebrowski odejdzie z popularnego serialu? Aktor jest jedną z największych gwiazd produkcji. Od lat wciela się w charyzmatycznego doktora Falkowicza. Jakie będą losy bohatera w najbliższych epizodach? Poniżej podajemy szczegóły.

Zobacz także:  "Na dobre i na złe" - postać Mikołaja Roznerskiego sporo namiesza w życiu bohaterów

"Na dobre i na złe": Michał Żebrowski odejdzie z popularnego serialu? 

"Na dobre i na złe" to serial, który ukazuje życie i pracę lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze. Produkcja zadebiutowała na antenie Telewizji Polskiej w 1999 roku i do tej pory cieszy się dużym zainteresowaniem widzów. W 811. odcinku wydarzy się wiele - czy z serialu odejdzie jedna z najważniejszych postaci?

Jak podawaliśmy - doktor Falkowicz straci niedługo ukochaną Kasię. Mężczyzna zostanie wdowcem z dwójką dzieci. Ta sytuacja będzie dla niego trudna do udźwignięcia. Falkowicz najpierw wycofa się z kontaktów towarzyskich, następnie podejmie decyzję o porzuceniu pracy. Wręczy Konicy (Robert Koszucki) wypowiedzenie. Na nic zdadzą się protesty szefa - jego decyzja jest ostateczna. 

Czy to oznacza, że Michał Żebrowski nie pojawi się już w "Na dobre i na złe"? Jak podaje portal telemagazyn.pl - na ten moment nie ma takiej informacji, że aktor porzuca pracę w popularnej telenoweli. Być może scenarzyści wymyślili dla jego postaci jakieś nowe wątki. Przekonamy się w najnowszych epizodach.

"Na dobre i na złe": kiedy obejrzeć 811. odcinek serialu?

811. odcinek serialu "Na dobre i na złe" będzie można obejrzeć w środę 19 maja 2021 roku o godzinie 20.55 na antenie TVP2.

Zobacz także:  "Na dobre i na złe": Tomasz Dedek dołącza do obsady. Kogo zagra?

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl