Zamknij

"Na dobre i na złe": kiedy ostatni odcinek z Iloną Ostrowską i jak zginie jej bohaterka?

29.04.2021 10:08
Ilona Ostrowska
fot. Piotr Molecki/East News

"Na dobre i na złe" to jeden z najpopularniejszych polskich seriali, który jest emitowany od wielu lat w Telewizji Polskiej. Niedługo z produkcji zniknie Ilona Ostrowska. Co się stanie z jej bohaterką i w którym odcinku pożegnamy serialową Kasię? Poniżej podajemy szczegóły.

"Na dobre i na złe": kiedy ostatni odcinek z Iloną Ostrowską? Widzowie niedługo pożegnają Kasię, czyli ukochaną Falkowicza, w którą przez lata wcielała się Ilona Ostrowska. Aktorka kończy pracę na planie serialu. W jaki sposób pożegnamy jej postać i kiedy będzie można zobaczyć ostatni odcinek z jej udziałem? Poniżej podajemy szczegóły.

Zobacz także:  Ilona Ostrowska znika z "Na dobre i na złe". To koniec jej przygody z TVP?

"Na dobre i na złe": jak zginie serialowa Kasia?

Ilona Ostrowska opuszcza ekipę serialu "Na dobre i na złe". Widzowie wyrazili smutek, gdy dowiedzieli się, że Ilona Ostrowska opuści serial po sześciu latach. Okazuje się, że scenarzyści nie zostawią jej furtki do powrotu. To już pewne, że serialowa Kasia Smuda umrze.

Wszystkiemu winny ma być wybuch gazu, do którego dojdzie w popularnym szpitalu w Leśnej Górze. W wyniku tej tragedii duża część budynku zostanie uszkodzona, w tym ta, gdzie będzie przebywać Kasia. Falkowicz odnajdzie Kasię w gruzach, jednak nie będzie mógł jej uratować. 

"Na dobre i na złe": kiedy będzie można zobaczyć ostatni odcinek z Iloną Ostrowską?

Ilona Ostrowska odejdzie z serialu w 810. odcinku "Na dobre i na złe". Epizod zostanie wyemitowany w środę 12 maja 2021 roku o godzinie 20.55 na antenie TVP2.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

Zobacz także:  „Miłość i medycyna“ ­– nowy serialowy hit TVP2. Co już wiemy o serialu z Danii? [WIDEO]

RadioZET.pl/Teleman.pl