Zamknij

Na dobre i na złe, odcinek 767: Michał i Kasia spiskują przeciwko Falkowiczowi

Roksana Orlicka
06.02.2020 16:06
Na dobre i na złe Falkowicz sprzeciwia się Matyldzie wkroczy Kasia i Michał
fot. YouTube/TVP VOD

"Na dobre i na złe" to serial, który jest emitowany w Telewizji Polskiej od lat. Wiemy, co się wydarzy w 767. epizodzie serialu. Michał i Kasia będą spiskować przeciwko Falkowiczowi. Zdradzamy poniżej, co jeszcze się stanie w 767. odcinku "Na dobre i na złe".

Na dobre i na złe, odcinek 767: Michał i Kasia spiskują przeciwko Falkowiczowi. "Na dobre i na złe" to serial, który jest emitowany od 1999 roku. W 767. odcinku Kasia (Ilona Ostrowska) i Michał (Mateusz Janicki) zaczną spiskować przeciwko Falkowiczowi (Michał Żebrowski). Wiemy, jak się potoczy ten wątek.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1499. Kisielowa będzie chciała przyjąć poród zrozpaczonej Marzenki

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

Na dobre i na złe, odcinek 767: Michał i Kasia spisują przeciwko Falkowiczowi

Falkowicz (Michał Żebrowski) nie jest lubianą postacią w serialu "Na dobre i na złe". Nic dziwnego, że Kasia i Michał będą musieli interweniować. W ostatnich epizodach Falkowicz nie mógł się dogadać z dorastającą Matyldą (Amelia Czaja). Powodem jest znajomość nastolatki z Olkiem (Marek Zawadzki).

Lekarz nie chce, żeby mieli ze sobą kontakt i sprzeciwia się tej znajomości. W 767. odcinku wkroczy Kasia i Michał. Wszystko przez to, że Matylda po ostrej kłótni ogłosi strajk głodowy. Michał namówi Kasię, żeby wzięła jej stronę i postawiła się mężowi. 

Czy Falkowicz zrozumie, że zakazy nie działają na Matyldę? Jak potoczy się ten wątek? Dowiemy się w 767. odcinku "Na dobre i na złe", który zostanie wyemitowany w środę, 12 lutego 2020 roku o godzinie 20.55 na antenie TVP2.

Zobacz także: Na Wspólnej, odcinek 3028: Igor i Elżbieta wezmą ślub w obliczu tragedii

Wyślij ten artykuł Messengerem do znajomych - oni też powinni to wiedzieć

Zagłosuj

Oglądasz serial "Na dobre i na złe"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl/RO