Zamknij

"Na dobre i na złe" - postać Mikołaja Roznerskiego sporo namiesza w życiu bohaterów

10.05.2021 12:59
"Na dobre i na złe" - postać Mikołaja Roznerskiego sporo namiesza w życiu bohaterów
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ East News

W "Na dobre i na złe" już wkrótce zawita uroczy policjant, w którego wcieli się Mikołaj Roznerski. Wygląda na to, że bohater skomplikuje życie bohaterów, zwłaszcza Hani i Michała.

Mikołaj Roznerski dołączył do obsady  "Na dobre i na złe". Gwiazdor "M jak miłość" wcieli się w postać Piotra Korbana - charyzmatycznego policjanta, który zakręci się u boku Hani. Czy lekarka porzuci dla niego Michała? Zdarzamy, co już wiemy!

"Na dobre i na złe" - postać Mikołaja Roznerskiego namiesza w życiu bohaterów

Jak podaje serwis Superseriale.se.pl, Mikołaj Roznerski zadebiutuje jako Piotr Korban w 812. odcinku "Na dobre i na złe". Policjant zjawi się w mieście w związku z falą kradzieży i z miejsca zwróci uwagę na urodziwą lekarkę, Hanię Sikorkę (w tej roli  Marta Żmuda Trzebiatowska). Między bohaterami od razu zaiskrzy.

W wyniku splotu wydarzeń, Korban zabierze Hanię na jedną z akcji, podczas której jej życie zostanie zagrożone. Mężczyzna okaże się jednak bohaterem, zasłaniając kobietę własnym ciałem. Choć w ich relacji nie zabraknie sprzeczek, nie da się ukryć, że bohaterowie przypadną sobie do gustu. Czy Hania porzuci Michała i zwiąże się z charyzmatycznym policjantem? Przekonamy się z czasem.

Premiera 812. odcinka "Na dobre i na złe" odbędzie się w środę 26 maja 2021 roku o godzinie 20:55 na antenie TVP.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Superseriale.se.pl