Zamknij

"Na dobre i na złe": w serialu pojawi się nowa postać. Co się zmieni?

18.11.2021 13:38
Monika Kaleńska
fot. Bartosz Krupa/East News

"Na dobre i na złe" to pierwszy polski serial medyczny, który do dzisiaj cieszy się ogromną popularnością. Już niedługo w produkcji pojawi się nowa bohaterka. Kim będzie? Podajemy szczegóły.

"Na dobre i na złe": w serialu pojawi się nowa postać. Wielkie zmiany szykują się popularnym medycznym serialu. W Leśnej Górze pojawi się nowa lekarka. Kim będzie i jak ważna będzie to rola w serialu? Podajemy szczegóły.

Zobacz także:  "Zapukaj do moich drzwi": nowy turecki serial. Gdzie można go obejrzeć? [OBSADA, FABUŁA]

"Na dobre i na złe": w serialu pojawi się nowa postać. Co się zmieni?

"Na dobre i na złe" to uwielbiany polski serial, który jest emitowany od listopada 1999 roku. Produkcja nie traci na popularności - głównie za sprawą nowych, wciągających wątków i częstego pojawiania się nowych bohaterów. Jeszcze w tym roku w Leśnej Górze pojawi się nowa lekarka. Będzie to doktor Joanna Gawryło, w którą wcieli się Monika Kaleńska.

Jak podaje swiatseriali.interia.pl - Joanna będzie miała wpływ na losy Radwana. Mężczyzna obawia się, że przez nową koleżankę przegra walkę o syna. Czy tak się stanie? Dowiemy się w nowych epizodach.

"Na dobre i na złe", odcinek 824: kiedy i gdzie obejrzeć?

Doktor Joanna Gawryło pojawi się w 824. odcinku serialu "Na dobre na złe". Będzie można go obejrzeć 24 listopada o godzinie 20.55 na antenie TVP2.

Zobacz także:  Nowy turecki serial w TVP. Wiadomo już, jaki tytuł zastąpi "Promyk nadziei"

RadioZET.pl/Swiatseriali.interia.pl