Zamknij

"Na poboczu": nowy serial HBO z gwiazdą serialu "Dr House"

21.10.2020 11:40
Hugh Laurie
fot. John MacDougall/AFP/East News

Hugh Laurie jest najbardziej rozpoznawalny z roli w serialu "Dr House". Tym razem można go zobaczyć w głównej roli nowego serialu HBO o tytule "Na poboczu". O czym on opowiada?

"Na poboczu": Hugh Laurie w nowym serialu HBO. Jest o thriller psychologiczny przedstawiający losy znanego polityka, którego życie zostaje wywrócone do góry nogami, gdy na horyzoncie pojawiają się nieprzychylni ludzie. Kto występuje w serialu i kiedy można go oglądać?

Zobacz także: HBO GO pozbywa się wielu tytułów. Wśród nich nagrodzone Oscarem produkcje 

"Na poboczu": Hugh Laurie w nowym serialu HBO. O czym jest?

"Na poboczu" to nowy serial HBO. Przedstawia on losy Petera Laurence'a ( Hugh Laurie), charyzmatycznego polityka. Mężczyzna dowiaduje się, że ma wrogów, którzy zrobią wszystko, by zniszczyć jego życie. Kolejno do wiadomości publicznej zaczynają przeciekać rewelacje na jego temat. Laurence stara się jednak realizować swój cel i nie dać się swoim przeciwnikom.

W serialu występują: Hugh Laurie, Helen McCrory, Sidse babett Knudsen, Saskia Reeves, Sarah Greene, Karie Leung czy Danny Ashok. Autorem scenariusza jest David Hare ("Godziny" czy "Lektor"), natomiast reżyserem Michael Keillor. Zdjęcia były kręcone w Londynie.

Poniżej można zobaczyć oficjalny zwiastun serialu "Na poboczu".

"Na poboczu": gdzie oglądać?

Thriller polityczny "Na poboczu" można oglądać od 19 października na HBO GO. Co więcej, serial będzie także emitowany od 15 listopada na HBO3. Produkcja składa się z 4 odcinków.

Zobacz także: „Euforia” z nowymi odcinkami. Zendaya wróci na ekrany telewizorów szybciej niż zapowiadano 

RadioZET.pl/HBO Polska