Zamknij

"Na sygnale" znika z anteny. Niespodziewany ruch Telewizji Polskiej. Co z nowymi odcinkami?

19.08.2021 14:17
Na sygnale
fot. Mateusz Jagielski/East News

"Na sygnale" to popularny serial Telewizji Polskiej, przedstawiający losy ratowników medycznych. Produkcja cieszy się dużym zainteresowaniem widzów. Warto wiedzieć, że niedługo zajdzie duża zmiana.

"Na sygnale" znika z anteny. Niespodziewany ruch Telewizji Polskiej oznacza, że serialu nie zobaczymy już na antenie TVP2. Czy fani produkcji mają powody do zmartwień i co z nowymi odcinkami produkcji? Podajemy szczegóły.

Zobacz także:  Nowa platforma streamingowa w Polsce. Netflix będzie miał kolejnego konkurenta

"Na sygnale" znika z anteny. Niespodziewany ruch Telewizji Polskiej

"Na sygnale" to popularny serial, który miał premierę w 2014 roku, ukazujący pracę ratowników pogotowia ratunkowego. "Na sygnale" do tej pory można było oglądać na antenie TVP2, jednak to już pewne, że produkcji nie zobaczymy już na tym kanale telewizyjnym.Telewizja Polska pojęła decyzję, że serial "Na sygnale" będzie emitowany od tej pory na antenie TVP1.

Co dalej z nowymi odcinkami i kiedy zobaczymy je w telewizji?

"Na sygnale": od kiedy nowe odcinki na TVP1?

Serial "Na sygnale" został uwzględniony w jesiennej ramówce TVP1. Jak podaje telemagazyn.pl - produkcja będzie emitowana od 9 września 2021 roku. Produkcja będzie emitowana dwa razy w tygodniu: w czwartki o 21.00 oraz w piątki o godzinie 21.25.

Zobacz także:  M jak Miłość: Cichopek pokazała archiwalne zdjęcia z planu. Mroczek: "To były szalone czasy" [FOTO]

RadioZET.pl/Telemagazy.pl