Zamknij
Największe gwiazdy polskich seriali - zobacz, jak się zmieniły
10 Zobacz galerię
fot. Wojciech OLSZANKA/East News

Małgorzata Kożuchowska, Joanna Brodzik, Anna Mucha czy Paweł Wilczak - choć mają za sobą kinowe role, wciąż najmocniej kojarzeni są ze swoimi serialowymi rolami. Obejrzyj galerię i zobacz, jak serialowi aktorzy zmienili się na przestrzeni lat. 

Zagrali w najpopularniejszych serialach. Życiem ich postaci żyli widzowie w całej Polsce. Jak teraz wyglądają gwiazdy znanych seriali?

Joanna Brodzik, Paweł Wilczak czy Paweł Małaszyński dalej wielu widzom kojarzą się ze swoimi serialowymi rolami. Losy zakochanej pary w serialu "Magda M" co tydzień śledziło ponad 3 mln widzów. Czym teraz zajmują się aktorzy? Paweł Małaszyński dalej gra w serialach, choć obecnie raczej role poboczne. Można go będzie zobaczyć m.in. w serialu "Przyjaciółki". Poza tym dalej występuje na deskach teatru Kwadrat

Zobacz także:  "Warszawianka": nowy polski serial HBO. W roli głównej Borys Szyc

Wielu aktorów zrywa z serialowym życiem, chcąc zmienić tory swojej kariery czy całkiem odpocząć od grania. Tak właśnie zrobiła Marta Wierzbicka. Za to Małgorzata Kożuchowska zrezygnowała z roli w serialu "M jak Miłość" i wyszła na tym bardzo dobrze. Dzięki temu zagrała w kilku innych serialach i częściej pojawiała się w kinowych produkcjach. 

Niektórzy na szczęście nie mieli ochoty zmieniać stałej posady w serialu na kinowe role i dalej możemy ich oglądać w ulubionych tasiemcach. Anna Mucha wciąż gra w "M jak Miłość". 

Zobacz także:  Najpopularniejsze polskie seriale ostatnich lat. Oglądałeś je wszystkie?