Zamknij

Narcos. Meksyk: Pojawił się teaser 2. sezonu. Kiedy premiera serialu?

Roksana Orlicka
07.01.2020 15:07
Narcos:Meksyk zwiastun i data premiery
fot. YouTube/ Netflix Polska

Serial "Narcos: Meksyk" wraca na Netflixa. Opublikowano pierwszą zapowiedź 2. sezonu. Wiemy też, kiedy serial trafi na popularną platformę. Sprawdź, kiedy i gdzie będzie można obejrzeć 2. sezon serialu "Narcos: Meksyk".

"Narcos: Meksyk", 2. sezon serialu niedługo pojawi się na Netflixie. Dobra wiadomość dla wszystkich fanów gangsterskiego kina. Netflix potwierdził, że powstanie drugi sezon serialu "Narcos: Meksyk". Co więcej, wcale nie trzeba będzie na niego długo czekać. Podajemy pierwszy teaser i szczegóły dotyczące daty premiery.

Narcos. Meksyk: Pojawił się pierwszy teaser serialu Netflixa

"Narcos: Meksyk" to popularna produkcja Netflixa, która opowiada o początkach współczesnej wojny narkotykowej. Fabuła poprzedniego sezonu skupiała się na latach 80. XX wieku, gdy meksykańscy przemytnicy byli jeszcze słabo zorganizowani. W tamtym czasie powstał kartel z Guadalajary. Na jego czele stanął Felix Gellardo (Diego Luna). To właśnie on postanowił zjednoczyć przemytników, dzięki czemu udało się mu zbudować imperium. Po piętach deptał mu Agent DEA Kiki Camarena (Michael Pena), który przeniósł się z żoną i dzieckiem do Guadalajary. Przekonał się, że nowe obowiązki są dużym wyzwaniem. 

Zagłosuj

Obejrzysz 2. sezon serialu "Narcos:Meksyk"?

Liczba głosów:

Zobacz także: Drakula: Kolejny hit Netflixa na miarę "Wiedźmina"? Premiera w styczniu

Niestety, na razie niewiele wiadomo na temat fabuły 2. sezonu serialu "Narcos: Meksyk". Netflix potwierdził jedynie, że już niedługo pojawi się na platformie. Premiera jest przewidziana na 13 lutego 2020 roku.

Poniżej można znaleźć krótką zapowiedź 2. sezonu serialu "Narcos: Meksyk".

Zobacz także: Netflix: Nowości na styczeń 2020. Pełna lista premier seriali i filmów

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

RadioZET.pl/RO