Zamknij

"Narcos: Meksyk" skasowany. Kiedy zobaczymy trzeci i ostatni sezon na Netflix? [TEASER]

14.09.2021 09:52
Narcos Meksyk sezon 3 zdjęcia teaser data
fot. Carlos Somonte/Netflix

"Narcos: Meksyk" żegna się z fanami. Netflix zaprezentował teaser 3. sezonu, który ma być ostatnim. Ogłoszono też datę premiery finałowych odcinków.

"Narcos: Meksyk" powraca po raz ostatni. Trzeci sezon serialu zadebiutuje na ekranach 5 listopada 2021 roku, kończąc historię meksykańskich wojen narkotykowych. Netflix ogłosił datę premiery, jednocześnie prezentując oficjalne zdjęcia i teaser finałowego sezonu.

NM_310_Unit_01422RC
fot. "Narcos: Mexico" - sezon 3; JUAN ROSAS/NETFLIX © 2021

"Narcos: Meksyk" - teaser finałowego sezonu

Nowy sezon "Narcos: Meksyk" rozgrywa się w latach 90., kiedy branża narkotykowa osiąga zasięg globalny. W Meksyku zaś toczy się lokalna wojna po tym, jak Félix Gallardo (Diego Luna) został aresztowany. Podczas gdy świeżo uniezależnione kartele walczą o przetrwanie wśród politycznych wstrząsów i eskalującej przemocy, na scenie pojawia się nowe pokolenie baronów narkotykowych. W tej wojnie największą ofiarą jest prawda, a prawdziwe zwycięstwo oddala się z każdym aresztowaniem i morderstwem.

"Narcos: Meksyk" - sezon 3. bez Diego Luny. Nowe gwiazdy w obsadzie

Niestety, w 3. sezonie "Narcos: Meksyk" nie powróci Diego Luna w roli Gallardo. Zobaczymy jednak wiele innych twarzy znanych z poprzednich sezonów. Będą to m.in. Scoot McNairy, José María Yázpik, Alfonso Dosal, Mayra Hermosillo, Matt Letscher, Manuel Masalva, Alejandro Edda i Gorka Lasaosa. Do obsady dołączą też nowe gwiazdy - przede wszystkim raper Benito Antonio "Bad Bunny" Martinez Ocasio, który wystąpi w roli Arturo "Kitty" Paeza. Kitty jest członkiem gangu Ramona Arellano Felixa o nazwie "Narco Juniors", który składa się z dobrze poinformowanych chłopaków z wyższych sfer, którzy wciągnęli się w handel narkotykami.

GARDENIA_305_Unit_02219RC
fot.

"Narcos: Mexico" - sezon 3; JUAN ROSAS/NETFLIX © 2021

W 3. sezonie pojawią się również Luis Gerardo Méndez jako policjant Victor Tapia, Alberto Guerra jako Ismael "El Mayo" Zambada - niezależny handlarz narkotykami, a także Luisa Rubino w roli młodej, ambitnej i idealistycznej dziennikarki, Andrei Nuñez.

NM_310_Unit_05137RC
fot. "Narcos: Mexico" - sezon 3; JUAN ROSAS/NETFLIX © 2021

Producentami wykonawczymi serialu są Sidonie Dumas, Christophe Riandee, Nicolas Atlan, José Padilha, Doug Miro, Andrés Baiz, Carlo Bernard i Eric Newman. Showrunnerem niezmiennie pozostaje Carlo Bernard. Nowe odcinki zobaczymy już 5 listopada 2021.

"Narcos": Czy będą kolejne odsłony serii?

Choć serial "Narcos: Meksyk" dobiega końca, niewykluczone, że cała seria będzie kontynuowana. Twórcy już dawno zapowiadali bowiem, że planują śledzić szlaki narkotykowe w różnych krajach. Oryginalny serial "Narcos", który rozgrywał się w Kolumbii, zakończono na 3. sezonie, by przenieść akcję do Meksyku. Teraz po trzech sezonach kończy się opowieść o meksykańskim światku narkotykowym i kto wie, czy już niebawem nie spotkamy się w innym niebezpiecznym miejscu.

RadioZET.pl/Deadline/Netflix