Zamknij

„Narzeczona ze Stambułu”, odcinek 234 – STRESZCZENIE [16.10]

15.10.2020 13:50
Kadr z serialu Narzeczona ze Stambułu
fot. YouTube/Kadr z serialu Narzeczona ze Stambułu

Streszczenie 234. odcinka serialu „Narzeczona ze Stambułu” można znaleźć poniżej. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu „Narzeczona ze Stambułu”.

„Narzeczona ze Stambułu”, odcinek 234 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli „Narzeczona ze Stambułu”? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 234. Odcinka serialu i szczegóły jego emisji.

„Narzeczona ze Stambułu”, odcinek 234: Streszczenie epizodu

Streszczenie 234. Odcinka serialu „Narzeczona ze Stambułu” prezentuje się następująco:

Dilara mści się na Senem za zatajenie informacje o Gunes i Ademie. Wścieka się jeszcze bardziej, gdy dowiaduje się, że Surreya również była świadoma problemu. Ipek próbuje udowodnić mężowi, że potrafi pogodzić obowiązki. Dilara zastanawia się nad swoim życiem i wyciąga wnioski. Osman chce zatrudnić kogoś do opieki nad Esmą.

„Narzeczona ze Stambułu”, odcinek 234: Gdzie i kiedy oglądać?

234. odcinek serialu „Narzeczona ze Stambułu” można obejrzeć w piątek, 16 października 2020 roku o godzinie 20.00 na Zoom TV.

Serial „Narzeczona ze Stambułu” jest emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00 na antenie Zoom TV. Warto wiedzieć, że powtórki są wyświetlane następnego dnia o godzinie 11.20 również na Zoom TV.

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl/Teleman.pl