Zamknij

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 235 - STRESZCZENIE [19.10]

16.10.2020 14:43
Narzeczona ze Stambułu kadr z serialu
fot. YouTube/kadr z serialu Narzeczona ze Stambułu

Streszczenie 235. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Garip i Esma cieszą się swoim małżeńskim szczęściem. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu „Narzeczona ze Stambułu”. 

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 235 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli „Narzeczona ze Stambułu”? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 235. Odcinka serialu i szczegóły jego emisji.

"Narzeczona ze Stambułu”, odcinek 235: Streszczenie epizodu

Streszczenie 235. Odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu” prezentuje się następująco:

Garip i Esma cieszą się swoim szczęściem, chociaż sułtanka nie potrafi przestać myśleć o tym, jak się ułożą sprawy, kiedy już wrócą z podróży poślubnej. Natomiast Dilara czuje przedwczesne skurcze i w panice przyjeżdża do szpitala. Osman jest zaniepokojony jej nagłym zniknięciem z mieszkania, ale Sureyya zakłada, że przyjaciółka wyjechała do Stambułu. Adem, zaniepokojony stanem żony, przyjeżdża do szpitala, a Faruk godzi się z Sureyyą. Gunes powiadamia Senem o kłopotach Dilary. 

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 235: Gdzie i kiedy oglądać?

235. odcinek serialu „Narzeczona ze Stambułu” można obejrzeć w poniedziałek, 19 października 2020 roku o godzinie 20.00 na Zoom TV.

Serial „Narzeczona ze Stambułu” jest emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00 na antenie Zoom TV. Warto wiedzieć, że powtórki są wyświetlane następnego dnia o godzinie 11.20 również na Zoom TV.

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl/Teleman.pl