Zamknij

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 236 - STRESZCZENIE [20.10]

19.10.2020 13:37
Kadr z serialu "Narzeczona ze Stambułu"
fot. YouTube/Kadr z serialu "Narzeczona ze Stambułu"

Streszczenie 236. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Esma i Garip wracają z podróży. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu „Narzeczona ze Stambułu”.

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 236 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli „Narzeczona ze Stambułu”? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 236. Odcinka serialu i szczegóły jego emisji.

"Narzeczona ze Stambułu”, odcinek 236: Streszczenie epizodu

Streszczenie 236. Odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu” prezentuje się następująco:

Esma i Garip wracają z podróży. Sułtanka cieszy się, że synowie postanowili pozostać w rezydencji, choć nadal trudno im zaakceptować nowego ojczyma. Fikret z wielkim zaangażowaniem przygotowuje wyjątkową niespodziankę dla żony. W mężczyznę wstępuje demon. Emir ustala z mężem sułtanki, w jaki sposób ma się do niego zwracać. W rezydencji wybucha wielka awantura.

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 236: Gdzie i kiedy oglądać?

236. odcinek serialu „Narzeczona ze Stambułu” można obejrzeć we wtorek, 20 października 2020 roku o godzinie 20.00 na Zoom TV.

Serial „Narzeczona ze Stambułu” jest emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00 na antenie Zoom TV. Warto wiedzieć, że powtórki są wyświetlane następnego dnia o godzinie 11.20 również na Zoom TV.

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl/Teleman.pl