Zamknij

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 237 - STRESZCZENIE [21.10]

20.10.2020 14:32
kadr z serialu "Narzeczona ze Stambułu"
fot. YouTube/Kadr z serialu "Narzeczona ze Stambułu"

Streszczenie 237. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Fikret topi smutki w alkoholu. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu „Narzeczona ze Stambułu”. 

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 237 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli „Narzeczona ze Stambułu”? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 237. Odcinka serialu i szczegóły jego emisji.

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 237: Streszczenie epizodu

Streszczenie 237. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" prezentuje się następująco:

Fikret topi smutki w alkoholu. Spotyka Adema, który jest również w kiepskim nastroju. Przyglądając się temu, co dzieje się z Ipek i jej mężem, Sureyya stawia trafną diagnozę, co jest prawdziwą przyczyną ich nieustających konfliktów. Między Ademem i Fikretem zaczyna się tworzyć prawdziwa więź. Esma nie myśli o problemach u boku Garipa. Adem ostatecznie rozstaje się z Dilarą.

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 237: Gdzie i kiedy oglądać?

237. odcinek serialu „Narzeczona ze Stambułu” można obejrzeć w środę, 21 października 2020 roku o godzinie 20.00 na Zoom TV.

Serial „Narzeczona ze Stambułu” jest emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00 na antenie Zoom TV. Warto wiedzieć, że powtórki są wyświetlane następnego dnia o godzinie 11.20 również na Zoom TV.

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl/Teleman.pl