Zamknij

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 238 - STRESZCZENIE [22.10]

21.10.2020 14:27
"Narzeczona ze Stambułu" kadr z serialu
fot. YouTube/Kadr z serialu "Narzeczona ze Stambułu"

Streszczenie 238. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Esma niechcący naraża swoją wnuczkę na niebezpieczeństwo i bardzo mocno przeżywa to zdarzenie. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu „Narzeczona ze Stambułu”.  

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 238 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli „Narzeczona ze Stambułu”? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 238. Odcinka serialu i szczegóły jego emisji. 

Zobacz także:  Netflix: tureckie seriale na platformie. Co można zobaczyć? 

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 238: Streszczenie epizodu

Streszczenie 238. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" prezentuje się następująco:

Sureyya stara się dbać o przyjaciółkę. Esma niechcący naraża swoją wnuczkę na niebezpieczeństwo i bardzo mocno to przeżywa. Natomiast Faruk udziela Fikretowi reprymendy, a młodszy brat ma do niego żal, że nie stoi po jego stronie. Ipek przeprowadza się wraz z dziećmi do swoich rodziców, ale nie czuje się tam dobrze.Gunes boi się, że Adem ją zostawi, nie wie jednak, że ukochany szykuje dla niej niespodziankę.

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 238: Gdzie i kiedy oglądać?

238. odcinek serialu „Narzeczona ze Stambułu” można obejrzeć w czwartek, 22 października 2020 roku o godzinie 20.00 na Zoom TV.

Serial „Narzeczona ze Stambułu” jest emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00 na antenie Zoom TV. Warto wiedzieć, że powtórki są wyświetlane następnego dnia o godzinie 11.20 również na Zoom TV.

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl/Teleman.pl