Zamknij

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 239 - STRESZCZENIE [23.10]

22.10.2020 15:41
kadr z serialu "Narzeczona ze Stambułu"
fot. YouTube/kadr z serialu "Narzeczona ze Stambułu"

Streszczenie 239. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Esma pisze pamiętnik. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu „Narzeczona ze Stambułu”. 

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 239 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli „Narzeczona ze Stambułu”? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 239. Odcinka serialu i szczegóły jego emisji.  

Zobacz także:  Netflix: tureckie seriale na platformie. Co można zobaczyć?

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 239: Streszczenie epizodu

Streszczenie 239. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" prezentuje się następująco:

Esma przelewa swoje przemyślenia na strony pamiętnika. Emir nawiązuje ciepłą relację z Garipem. Natomiast Gunes, myśląc, że jej ukochany przeprowadza się do Bursy, zapowiada Senem, że się z nim rozstanie. Adem przygotowuje romantyczną kolację, by świętować z nią początek swojego nowego życia. Fikret dowiaduje się, że Ipek wyprowadziła się z rezydencji. 

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 239: Gdzie i kiedy oglądać?

239. odcinek serialu „Narzeczona ze Stambułu” można obejrzeć w piątek 23 października 2020 roku o godzinie 20.00 na Zoom TV.

Serial „Narzeczona ze Stambułu” jest emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00 na antenie Zoom TV. Warto wiedzieć, że powtórki są wyświetlane następnego dnia o godzinie 11.20 również na Zoom TV.

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl/Teleman.pl