Zamknij

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 240 - STRESZCZENIE [26.10]

23.10.2020 15:40
Narzeczona ze Stambułu
fot. YouTube/kadr z serialu Narzeczona ze Stambułu

Streszczenie 240. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie do rezydencji wprowadza się Anastazja, która ma opiekować się Esmą. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu „Narzeczona ze Stambułu”.  

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 240 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli „Narzeczona ze Stambułu”? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 240. Odcinka serialu i szczegóły jego emisji.   

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 240: Streszczenie epizodu

Streszczenie 240. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" prezentuje się następująco:

Do rezydencji wprowadza się Anastazja, która ma się opiekować Esmą. Sureyya, bojąc się reakcji sułtanki na obecność nowej osoby w domu, prosi o pomoc Garipa. Fikret wraca do domu w doskonałym humorze, co mocno niepokoi Faruka. Ipek podejmuje bardzo poważną decyzję. Dilara staje się przypadkowym świadkiem pocałunku Gunes i Adema. Między kobietami dochodzi do ostrej konfrontacji. Ipek wraca do rezydencji po resztę swoich rzeczy i przekazuje szwagierce smutną wiadomość.

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 240: Gdzie i kiedy oglądać?

240. odcinek serialu „Narzeczona ze Stambułu” można obejrzeć w poniedziałek 26 października 2020 roku o godzinie 20.00 na Zoom TV.

Serial „Narzeczona ze Stambułu” jest emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00 na antenie Zoom TV. Warto wiedzieć, że powtórki są wyświetlane następnego dnia o godzinie 11.20 również na Zoom TV.

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl/Teleman.pl