Zamknij

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 243 - STRESZCZENIE [29.10]

28.10.2020 12:58
Narzeczona ze Stambułu
fot. YouTube/Narzeczona ze Stambułu kadr z serialu

Streszczenie 243. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Okan bardzo pozytywnie ocenia ambitną postawę Ipek. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu „Narzeczona ze Stambułu”. 

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 243 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli „Narzeczona ze Stambułu”? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 243. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.   

Zobacz także: Netflix: tureckie seriale na platformie. Co można zobaczyć?

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 243: Streszczenie epizodu

Streszczenie 243. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" prezentuje się następująco:

Faruk i Adem starają się uwolnić Dilarę z pułapki, w której się znalazła. Kobieta ma skurcze i jest przerażona wizją porodu w szkolnej toalecie. Całą trójkę czeka szalona jazda do szpitala. Adem jest szczęśliwy, ponieważ wreszcie zostaje ojcem, a w relacji pomiędzy nim a Farukiem dokonuje się prawdziwy przełom. Podobnie dzieje się między Dilarą i Sureyyą, która pojawia się w szpitalu, aby być u boku przyjaciółki. Okan bardzo pozytywnie ocenia ambitną postawę Ipek.

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 243: Gdzie i kiedy oglądać?

243. odcinek serialu „Narzeczona ze Stambułu” można obejrzeć w czwartek 29 października 2020 roku o godzinie 20.00 na Zoom TV.

Serial „Narzeczona ze Stambułu” jest emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00 na antenie Zoom TV. Warto wiedzieć, że powtórki są wyświetlane następnego dnia o godzinie 11.20 również na Zoom TV.

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl/Teleman.pl