Zamknij

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 244 - STRESZCZENIE [30.10]

29.10.2020 15:33
Narzeczona ze Stambułu  kadr z serialu
fot. YouTube/Narzeczona ze Stambułu kadr

Streszczenie 244. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Esma martwi się, że jako ostatnia dowiedziała się o porodzie Dilary i że jest coraz częściej pomijana w sprawach dotyczących rodziny. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu „Narzeczona ze Stambułu”. 

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 244 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli „Narzeczona ze Stambułu”? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 244. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.   

Zobacz także: Netflix: tureckie seriale na platformie. Co można zobaczyć?

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 244: Streszczenie epizodu

Streszczenie 244. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" prezentuje się następująco:

Esma martwi się, że jako ostatnia dowiedziała się o porodzie Dilary i że jest coraz częściej pomijana w sprawach dotyczących rodziny. Fikret jest zaskoczony, widząc całą rodzinę zebraną w szpitalu u Dilary. Świeżo upieczony tata uczy się opiekować małym synkiem. Faruka czeka bardzo trudna rozmowa z matką, której musi wyjawić wszystkie, zatajone przed nią sprawy dotyczące firmy.

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 244: Gdzie i kiedy oglądać?

244. odcinek serialu „Narzeczona ze Stambułu” można obejrzeć w piątek 30 października 2020 roku o godzinie 20.00 na Zoom TV.

Serial „Narzeczona ze Stambułu” jest emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00 na antenie Zoom TV. Warto wiedzieć, że powtórki są wyświetlane następnego dnia o godzinie 11.20 również na Zoom TV.

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl/Teleman.pl