Zamknij

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 245 - STRESZCZENIE [2.11]

30.10.2020 15:07
Kadr z serialu Narzeczona ze Stambułu
fot. YouTube/Kadr z serialu "Narzeczona ze Stambułu"

Streszczenie 245. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Esma zasmuca Garipa wyrzutami. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu „Narzeczona ze Stambułu”. 

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 245 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli „Narzeczona ze Stambułu”? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 245. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.   

Zobacz także:  Netflix: tureckie seriale na platformie. Co można zobaczyć?

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 245: Streszczenie epizodu

Streszczenie 245. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" prezentuje się następująco:

Faruk mówi bratu, że bardzo mu na nim zależy. Esma zasmuca Garipa wyrzutami. Adem opowiada sułtance, jak zmieniło się jego myślenie, gdy został ojcem. Boranowie organizują spotkanie z Okanem, który ma odsprzedać swoje udziały i oficjalnie zakończyć współpracę z firmą. Kiedy jednak dowiaduje się, kto zamierza je kupić, Fikretowi puszczają nerwy.

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 245: Gdzie i kiedy oglądać?

245. odcinek serialu „Narzeczona ze Stambułu” można obejrzeć w poniedziałek 2 listopada 2020 roku o godzinie 20.00 na Zoom TV.

Serial „Narzeczona ze Stambułu” jest emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00 na antenie Zoom TV. Warto wiedzieć, że powtórki są wyświetlane następnego dnia o godzinie 11.20 również na Zoom TV.

RadioZET.pl/Teleman.pl