Zamknij

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 247 - STRESZCZENIE [4.11]

03.11.2020 13:37
Kadr z serialu "Narzeczona ze Stambułu"
fot. YouTube/Kadr z serialu "Narzeczona ze Stambułu"

Streszczenie 247. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Ipek mówi Okanowi, że zamierza dać swojemu małżeństwu jeszcze jedną szansę. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu „Narzeczona ze Stambułu”. 

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 247 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli „Narzeczona ze Stambułu”? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 247. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.   

Zobacz także: Netflix: tureckie seriale na platformie. Co można zobaczyć?

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 246: Streszczenie epizodu

Streszczenie 247. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" prezentuje się następująco: 

Ipek mówi Okanowi, że zamierza dać swojemu małżeństwu jeszcze jedną szansę. Gunes żali się, że Adem jest zaabsorbowany wyłącznie opieką nad synkiem. Fikret dowiaduje się, że Ipek szukała domu razem z Okanem. W sądzie daje upust swoim emocjom. Załamana Ipek informuje matkę o tym, co zaszło w sądzie. Natomiast Kiymet wpada do rezydencji i ostro atakuje Esmę.

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 247: Gdzie i kiedy oglądać?

247. odcinek serialu „Narzeczona ze Stambułu” można obejrzeć w środę 4 listopada 2020 roku o godzinie 20.00 na Zoom TV.

Serial „Narzeczona ze Stambułu” jest emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00 na antenie Zoom TV. Warto wiedzieć, że powtórki są wyświetlane następnego dnia o godzinie 11.20 również na Zoom TV. 

RadioZET.pl/Temagazyn.pl/Teleman.pl