Zamknij

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 248 - STRESZCZENIE [4.11]

04.11.2020 14:59
"Narzeczona ze Stambułu" kadr z serialu
fot. YouTube/Kadr z serialu "Narzeczona ze Stambułu"

Streszczenie 248. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Esma jest wściekła na Ipek. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu „Narzeczona ze Stambułu”.  

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 248 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli „Narzeczona ze Stambułu”? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 248. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.    

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 248: Streszczenie epizodu

Streszczenie 248. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" prezentuje się następująco:

Stres odbija się na zdrowiu sułtanki. Esma jest wściekła na Ipek i postanawia działać, żeby ocalić honor rodziny. Kiymet oznajmia paniom z fundacji, że Esma ma Alzheimera. Tymczasem Ipek jest zaskoczona wizytą teściowej. Między kobietami wybucha wielka kłótnia. Przed swoim wieczornym wyjściem Dilara zasypuje byłego męża wskazówkami, w jaki sposób ma się zajmować synkiem.

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 248: Gdzie i kiedy oglądać?

248. odcinek serialu „Narzeczona ze Stambułu” można obejrzeć w czwartek 5 listopada 2020 roku o godzinie 20.00 na Zoom TV.

Serial „Narzeczona ze Stambułu” jest emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00 na antenie Zoom TV. Warto wiedzieć, że powtórki są wyświetlane następnego dnia o godzinie 11.20 również na Zoom TV. 

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl/Teleman.pl