Zamknij

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 249 - STRESZCZENIE [6.11]

05.11.2020 15:54
Kadr z serialu Narzeczona ze Stambułu
fot. YouTube/Narzeczona ze Stambułu kadr z serialu

Streszczenie 249. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Osman spędza romantyczny wieczór z Anastazją. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu „Narzeczona ze Stambułu”.  

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 249 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli „Narzeczona ze Stambułu”? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 249. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.    

Zobacz także: Netflix: tureckie seriale na platformie. Co można zobaczyć? 

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 249: Streszczenie epizodu

Streszczenie 249. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" prezentuje się następująco:

Dilara nie może przestać myśleć o pozostawionym pod opieką Adema dziecku. Adem prosi Gunes, by pod nieobecność Dilary przyjechała do mieszkania Osmana, żeby zobaczyć małego Umuta. Osman spędza romantyczny wieczór z Anastazją. Kiymet ma poczucie winy, że zniszczyła córce życie, popychając ją do małżeństwa z Fikretem, jednak Ipek wyznaje, że kocha męża. Dilara wraca wcześniej do domu. 

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 249: Gdzie i kiedy oglądać?

249. odcinek serialu „Narzeczona ze Stambułu” można obejrzeć w piątek 6 listopada 2020 roku o godzinie 20.00 na Zoom TV.

Serial „Narzeczona ze Stambułu” jest emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00 na antenie Zoom TV. Warto wiedzieć, że powtórki są wyświetlane następnego dnia o godzinie 11.20 również na Zoom TV. 

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl/Teleman.pl