Zamknij

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 250 - STRESZCZENIE [9.11]

06.11.2020 15:39
Kadr z serialu Narzeczona ze Stambułu
fot. YouTube/Kadr z serialu Narzeczona ze Stambułu

Streszczenie 250. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Faruk zapomina o rocznicy ślubu. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu „Narzeczona ze Stambułu”.

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 250 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli „Narzeczona ze Stambułu”? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 250. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.    

Zobacz także: Netflix: tureckie seriale na platformie. Co można zobaczyć? 

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 250: Streszczenie epizodu

Streszczenie 250. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" prezentuje się następująco:

Fikret żali się Sureyyi ze swoich problemów. Kobieta próbuje go przekonać, że jego sprawy z Ipek jeszcze się ułożą. W fundacji trwają wybory przewodniczącej. Szanse Esmy i Kiymet są bardzo wyrównane. Sureyya odwiedza żonę Fikreta, żeby w jego imieniu poprosić o możliwość spotkania ojca z dziećmi. Przypadkiem staje się świadkiem rozmowy Ipek z Okanem. Zapracowany Faruk zapomina o rocznicy ślubu.

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 250: Gdzie i kiedy oglądać?

250. odcinek serialu „Narzeczona ze Stambułu” można obejrzeć w poniedziałek 9 listopada 2020 roku o godzinie 20.00 na Zoom TV.

Serial „Narzeczona ze Stambułu” jest emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00 na antenie Zoom TV. Warto wiedzieć, że powtórki są wyświetlane następnego dnia o godzinie 11.20 również na Zoom TV. 

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl/Teleman.pl