Zamknij

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 251 - STRESZCZENIE [10.11]

09.11.2020 15:48
Kadr z serialu Narzeczona ze Stambułu
fot. YouTube/Kadr z serialu Narzeczona ze Stambułu

Streszczenie 251. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie  Kiymet spotyka się z Okanem. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu „Narzeczona ze Stambułu”.

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 251 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli „Narzeczona ze Stambułu”? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 251. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.    

Zobacz także: Netflix: tureckie seriale na platformie. Co można zobaczyć? 

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 251: Streszczenie epizodu

Streszczenie 251. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" prezentuje się następująco:

Sureyya przekazuje Senem wieści na temat Okana i Ipek. Telefon od Faruka uświadamia jej, że zapomniała o rocznicy ich ślubu. Natomiast Adem i Fikret organizują poczęstunek z okazji urodzin jednego z pracowników. Kiymet dowiaduje się od córki o uczuciach Okana i o tym, że Sureyya zna prawdę, która może Ipek bardzo zaszkodzić. Natomiast Dilara ogranicza byłemu mężowi kontakty z dzieckiem. Tymczasem Kiymet spotyka się z Okanem.

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 251: Gdzie i kiedy oglądać?

251. odcinek serialu „Narzeczona ze Stambułu” można obejrzeć we wtorek listopada 2020 roku o godzinie 20.00 na Zoom TV.

Serial „Narzeczona ze Stambułu” jest emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00 na antenie Zoom TV. Warto wiedzieć, że powtórki są wyświetlane następnego dnia o godzinie 11.20 również na Zoom TV. 

RadioZET.pl/Teleman.pl/Telemagazyn.pl