Zamknij

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 252 - STRESZCZENIE [11.10]

10.11.2020 14:38
Kadr z serialu Narzeczona ze Stambułu
fot. YouTube/Narzeczona ze Stambułu kadr z serialu

Streszczenie 252. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie  Adem zwierza się z tych problemów swojej terapeutce, która składa mu pewną propozycję. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu „Narzeczona ze Stambułu”. 

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 252 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli „Narzeczona ze Stambułu”? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 252. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.    

Zobacz także: Netflix: tureckie seriale na platformie. Co można zobaczyć? 

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 252: Streszczenie epizodu

Streszczenie 252. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" prezentuje się następująco:

Fikret robi żonie wyrzuty z powodu ograniczeń w spotkaniach z dziećmi oraz wysokich alimentów. Osman prosi Adema, by poprawił relację z Dilarą. Natomiast Garip przesyła sułtance prezent z okazji jej wyboru na przewodniczącą fundacji. Adem zwierza się z tych problemów swojej terapeutce, która składa mu pewną propozycję. 

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 252: Gdzie i kiedy oglądać?

252. odcinek serialu „Narzeczona ze Stambułu” można obejrzeć w środę 11 listopada 2020 roku o godzinie 20.00 na Zoom TV.

Serial „Narzeczona ze Stambułu” jest emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00 na antenie Zoom TV. Warto wiedzieć, że powtórki są wyświetlane następnego dnia o godzinie 11.20 również na Zoom TV. 

RadioZET.pl/Teleman.pl/Telemagazyn.pl