Zamknij

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 254 - STRESZCZENIE [13.11]

12.11.2020 15:41
Kadr z serialu Narzeczona ze Stambułu
fot. YouTube/Kadr z serialu "Narzeczona ze Stambułu"

Streszczenie 254. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie między Farukiem i Okanem dochodzi do ostrej konfrontacji. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu „Narzeczona ze Stambułu”.  

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 254 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli „Narzeczona ze Stambułu”? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 254. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.    

Zobacz także: Netflix: tureckie seriale na platformie. Co można zobaczyć? 

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 254: Streszczenie epizodu

Streszczenie 254. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" prezentuje się następująco:

Esma i Garip spotykają się z Kiymet, żeby porozmawiać o Ipek i Fikrecie. Atmosfera robi się gorąca. Sułtanka robi Sureyyi awanturę. Świadkiem kłótni Esmy z Sureyyą jest Fikret. Mężczyzna udaje się do Ipek, która podczas rozmowy z nim wpada w histerię. Między Farukiem i Okanem dochodzi do ostrej konfrontacji.

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 254: Gdzie i kiedy oglądać?

254. odcinek serialu „Narzeczona ze Stambułu” można obejrzeć w piątek 13 listopada 2020 roku o godzinie 20.00 na Zoom TV.

Serial „Narzeczona ze Stambułu” jest emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00 na antenie Zoom TV. Warto wiedzieć, że powtórki są wyświetlane następnego dnia o godzinie 11.20 również na Zoom TV.  

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl/Teleman.pl