Zamknij

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 255 - STRESZCZENIE [16.11]

13.11.2020 15:18
Kadr z serialu Narzeczona ze Stambułu
fot. YouTube/Narzeczona ze Stambułu kadr z serialu

Streszczenie 255. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Adem stara się uspokoić zdenerwowanego Fikreta. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu „Narzeczona ze Stambułu”.

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 255 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli „Narzeczona ze Stambułu”? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 255. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.    

Zobacz także: Netflix: tureckie seriale na platformie. Co można zobaczyć? 

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 255: Streszczenie epizodu

Streszczenie 255. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" prezentuje się następująco:

Adem stara się uspokoić zdenerwowanego Fikreta. Natomiast Esma martwi się o syna. Dilara jest pozytywnie zaskoczona zachowaniem byłego męża i postanawia dać mu szansę. Natomiast Faruk i Sureyya wyjaśniają sobie wcześniejsze nieporozumienia. Garip uczy Esmę prowadzenia samochodu.

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 255: Gdzie i kiedy oglądać?

255. odcinek serialu „Narzeczona ze Stambułu” można obejrzeć w poniedziałek 16 listopada 2020 roku o godzinie 20.00 na Zoom TV.

Serial „Narzeczona ze Stambułu” jest emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00 na antenie Zoom TV. Warto wiedzieć, że powtórki są wyświetlane następnego dnia o godzinie 11.20 również na Zoom TV.  

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl