Zamknij

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 256 - STRESZCZENIE [17.11]

16.11.2020 16:08
Kadr z serialu Narzeczona ze Stambułu
fot. YouTube/Kadr z serialu Narzeczona ze Stambułu

Streszczenie 256. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie między Sureyyą a Ipek dochodzi do pojednania. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu „Narzeczona ze Stambułu”.

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 256 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli „Narzeczona ze Stambułu”? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 256. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.    

Zobacz także: Netflix: tureckie seriale na platformie. Co można zobaczyć? 

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 256: Streszczenie epizodu

Streszczenie 256. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" prezentuje się następująco:

Okan zamierza zakończyć związki z firmą Boranów i wysyła do Faruka Ozgur w roli pośrednika. Esma zwraca się do Ipek w ciepłych słowach, podczas gdy Kiymet, na wieść o powrocie córki do męża, wpada w furię. Natomiast Senem wyjawia Dilarze prawdę o swojej znajomości z Gunes. Między Sureyyą a Ipek dochodzi do zgody. Adem przypadkiem odkrywa sekret Osmana i informuje o tym braci.

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 256: Gdzie i kiedy oglądać?

256. odcinek serialu „Narzeczona ze Stambułu” można obejrzeć we wtorek 17 listopada 2020 roku o godzinie 20.00 na Zoom TV.

Serial „Narzeczona ze Stambułu” jest emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00 na antenie Zoom TV. Warto wiedzieć, że powtórki są wyświetlane następnego dnia o godzinie 11.20 również na Zoom TV.  

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl