Zamknij

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 257 - STRESZCZENIE [18.11]

17.11.2020 15:04
Narzeczona ze Stambułu kadr z serialu
fot. YouTube/Narzeczona ze Stambułu kadr z serialu

Streszczenie 257. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Sureyya narzeka, że Faruk nie ma dla niej czasu. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu „Narzeczona ze Stambułu”. 

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 257 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli „Narzeczona ze Stambułu”? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 257. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.    

Zobacz także: Netflix: tureckie seriale na platformie. Co można zobaczyć? 

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 257: Streszczenie epizodu

Streszczenie 257. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" prezentuje się następująco:

Sureyya narzeka, że Faruk nie ma dla niej czasu. Esma przychodzi do Kiymet, żeby się pogodzić. Na Ipek czeka w rezydencji wielka niespodzianka Fikreta. Po męczącym, służbowym spotkaniu Faruk i Ozgur zamierzają spędzić noc w hotelu. Sureyya jedzie do Stambułu, żeby zrobić mężowi niespodziankę.

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 257: Gdzie i kiedy oglądać?

257. odcinek serialu „Narzeczona ze Stambułu” można obejrzeć w środę 18 listopada 2020 roku o godzinie 20.00 na Zoom TV.

Serial „Narzeczona ze Stambułu” jest emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00 na antenie Zoom TV. Warto wiedzieć, że powtórki są wyświetlane następnego dnia o godzinie 11.20 również na Zoom TV.  

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl