Zamknij

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 258 - STRESZCZENIE [19.11]

18.11.2020 14:49
Kadr z serialu Narzeczona ze Stambułu
fot. YouTube/Kadr z serialu Narzeczona ze Stambułu

Streszczenie 258. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Faruk uświadamia Sureyyi, że ich związek nie jest idealny. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu „Narzeczona ze Stambułu”.

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 258 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli „Narzeczona ze Stambułu”? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 258. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.    

Zobacz także: Netflix: tureckie seriale na platformie. Co można zobaczyć? 

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 258: Streszczenie epizodu

Streszczenie 258. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" prezentuje się następująco:

Ozgur postanawia pójść na całość. Sureyya staje się świadkiem kompromitującej sytuacji w hotelu i się załamuje. Zrozpaczona topi smutki w alkoholu. Dzięki szczęśliwemu zbiegowi okoliczności Farukowi udaje się odnaleźć żonę. Faruk uświadamia Sureyyi, że ich problemem jest ogromna zazdrość kobiety i w ten sposób nie uda im się zbudować trwałego związku. 

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 258: Gdzie i kiedy oglądać?

258. odcinek serialu „Narzeczona ze Stambułu” można obejrzeć w czwartek 19 listopada 2020 roku o godzinie 20.00 na Zoom TV.

Serial „Narzeczona ze Stambułu” jest emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00 na antenie Zoom TV. Warto wiedzieć, że powtórki są wyświetlane następnego dnia o godzinie 11.20 również na Zoom TV.  

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl