Zamknij

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 259 - STRESZCZENIE [20.11]

19.11.2020 16:00
Narzeczona ze Stambułu kadr z serialu
fot. YouTube/Kadr z serialu Narzeczona ze Stambułu

Streszczenie 259. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Anastazja opowiada Osmanowi o swoim dzieciństwie i o rodzinie. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu „Narzeczona ze Stambułu”.

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 259 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli „Narzeczona ze Stambułu”? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 259. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.    

Zobacz także:  Netflix: tureckie seriale na platformie. Co można zobaczyć? 

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 259: Streszczenie epizodu

Streszczenie 259. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" prezentuje się następująco:

Anastazja opowiada Osmanowi o swoim dzieciństwie i o rodzinie. Esma, nieświadoma uczuć syna, wypowiada się bardzo niepochlebnie o młodej Rosjance. Kobieta przeżywa szok, widząc, że Faruk wraca do domu z pijaną Sureyyą. Adem namawia Dilarę na wspólne wizyty u terapeutki. Faruk opowiada zdziwionemu Akifowi o pocałunku swojej asystentki, a Sureyya zwierza się Dilarze i Senem.

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 259: Gdzie i kiedy oglądać?

259. odcinek serialu „Narzeczona ze Stambułu” można obejrzeć w piątek 20 listopada 2020 roku o godzinie 20.00 na Zoom TV.

Serial „Narzeczona ze Stambułu” jest emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00 na antenie Zoom TV. Warto wiedzieć, że powtórki są wyświetlane następnego dnia o godzinie 11.20 również na Zoom TV.  

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl