Zamknij

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 260 - STRESZCZENIE [23.11]

20.11.2020 16:30
Kadr z serialu Narzeczona ze Stambułu
fot. YouTube/Kadr z serialu Narzeczona ze Stambułu

Streszczenie 260. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Faruk przeprowadza trudną rozmowę z Ozgur. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu „Narzeczona ze Stambułu”. 

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 260 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli „Narzeczona ze Stambułu”? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 260. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.    

Zobacz także:  Netflix: tureckie seriale na platformie. Co można zobaczyć? 

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 260: Streszczenie epizodu

Streszczenie 260. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" prezentuje się następująco:

Faruk przeprowadza trudną rozmowę z Ozgur, która myśli, że coś ich łączy. Dilara odwiedza terapeutkę Adema i żali się na swoją sytuację. Esma ćwiczy jogę razem z Anastazją, ale nie jest zadowolona ze współpracy z dziewczyną. Natomiast Fikret i Adem mają plan dotyczący zatrudnienia Ipek w firmie. Adem zabiera Gunes na kolację z Fikretem i jego żoną. Okan dociera do szpitala, w którym dowiaduje się, że Ozgur miała wypadek.

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 260: Gdzie i kiedy oglądać?

260. odcinek serialu „Narzeczona ze Stambułu” można obejrzeć w poniedziałek 23 listopada 2020 roku o godzinie 20.00 na Zoom TV.

Serial „Narzeczona ze Stambułu” jest emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00 na antenie Zoom TV. Warto wiedzieć, że powtórki są wyświetlane następnego dnia o godzinie 11.20 również na Zoom TV.  

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl