Zamknij

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 261 - STRESZCZENIE [24.11]

23.11.2020 16:02
Kadr z serialu Narzeczona ze Stambułu
fot. YouTube/Kadr z serialu Narzeczona ze Stambułu

Streszczenie 261. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Gunes składa Ipek bardzo interesującą propozycję zawodową. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu „Narzeczona ze Stambułu”.

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 261 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli „Narzeczona ze Stambułu”? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 261. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.    

Zobacz także: Netflix: tureckie seriale na platformie. Co można zobaczyć? 

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 261: Streszczenie epizodu

Streszczenie 261. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" prezentuje się następująco:

Gunes składa Ipek interesującą propozycję zawodową. Koleżanka Ozgur sugeruje jej wujowi, że dziewczyna prawdopodobnie targnęła się na życie. Miły wieczór zebranych w domu Boranów zostaje przerwany przez wtargnięcie wściekłego Okana. Sułtanka atakuje Anastazję za to, że widząc awanturę, wezwała do rezydencji policję. Natomiast Ozgur budzi się po operacji. Emir próbuje porozmawiać z ojcem o czymś ważnym, ten nie ma dla niego czasu.

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 261: Gdzie i kiedy oglądać?

261. odcinek serialu „Narzeczona ze Stambułu” można obejrzeć we wtorek 24 listopada 2020 roku o godzinie 20.00 na Zoom TV.

Serial „Narzeczona ze Stambułu” jest emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00 na antenie Zoom TV. Warto wiedzieć, że powtórki są wyświetlane następnego dnia o godzinie 11.20 również na Zoom TV.  

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl