Zamknij

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 262 - STRESZCZENIE [25.11]

24.11.2020 16:15
Kadr z serialu Narzeczona ze Stambułu
fot. YouTube/Kadr z serialu Narzeczona ze Stambułu

Streszczenie 262. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Emir szuka pocieszenia w słowach zmarłej matki. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu „Narzeczona ze Stambułu”.

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 262 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli „Narzeczona ze Stambułu”? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 262. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.    

Zobacz także: Netflix: tureckie seriale na platformie. Co można zobaczyć? 

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 262: Streszczenie epizodu

Streszczenie 262. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" prezentuje się następująco:

Emir szuka pocieszenia w słowach zmarłej matki. Ipek chce wyjaśnić nieporozumienie dotyczące Faruka i Ozgur. Dziewczyna czuje wstyd i zaprasza do siebie Sureyyę. Natomiast Garip zabiera Esmę na wycieczkę. Adem wpada na niezwykły pomysł.

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 262: Gdzie i kiedy oglądać?

262. odcinek serialu „Narzeczona ze Stambułu” można obejrzeć w środę 25 listopada 2020 roku o godzinie 20.00 na Zoom TV.

Serial „Narzeczona ze Stambułu” jest emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00 na antenie Zoom TV. Warto wiedzieć, że powtórki są wyświetlane następnego dnia o godzinie 11.20 również na Zoom TV.  

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl