Zamknij

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 263 - STRESZCZENIE [26.11]

25.11.2020 15:40
Kadr z serialu Narzeczona ze Stambułu
fot. YouTube/Kadr z serialu Narzeczona ze Stambułu

Streszczenie 263. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Faruk i Sureyya wreszcie do siebie wracają. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu „Narzeczona ze Stambułu”.

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 263 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli „Narzeczona ze Stambułu”? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 263. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.    

Zobacz także: Netflix: tureckie seriale na platformie. Co można zobaczyć? 

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 263: Streszczenie epizodu

Streszczenie 263. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" prezentuje się następująco: 

Garip i Esma cieszą się wspólnym wyjazdem. Natomiast Faruk i Sureyya wreszcie do siebie wracają. Adem i Dilara idą na terapię, gdzie poruszają temat bolesnych spraw. Otrzymują też bardzo mądrą poradę, w jaki sposób wychować szczęśliwe dziecko. 

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 263: Gdzie i kiedy oglądać?

263. odcinek serialu „Narzeczona ze Stambułu” można obejrzeć w czwartek 26 listopada 2020 roku o godzinie 20.00 na Zoom TV.

Serial „Narzeczona ze Stambułu” jest emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00 na antenie Zoom TV. Warto wiedzieć, że powtórki są wyświetlane następnego dnia o godzinie 11.20 również na Zoom TV.  

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl