Zamknij

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 267 - STRESZCZENIE [2.12]

01.12.2020 16:29
Narzeczona ze Stambułu kadr z serialu
fot. YouTube/Kadr z serialu Narzeczona ze Stambułu

Streszczenie 267. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Faruk odchodzi z firmy. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu „Narzeczona ze Stambułu”. 

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 267 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli „Narzeczona ze Stambułu”? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 267. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.    

Zobacz także: Netflix: tureckie seriale na platformie. Co można zobaczyć? 

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 267: Streszczenie epizodu

Streszczenie 267. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" prezentuje się następująco: 

Faruk odchodzi z firmy. Esma wpada w furię, a Fikret jest urażony, że matka nie ma do niego zaufania. Sureyya nic nie wiedziała o planach męża. Garip próbuje uspokoić zrozpaczoną sułtankę. Mert pomaga Dilarze przy gorączkującym Umucie i poznaje ważne szczegóły z jej życia. Natomiast Akif uważa, że rezygnacja Faruka oznacza dla niego koniec pracy w firmie Boranów.

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 267: Gdzie i kiedy oglądać?

267. odcinek serialu „Narzeczona ze Stambułu” można obejrzeć w środę, 2 grudnia 2020 roku o godzinie 20.00 na Zoom TV.

Serial „Narzeczona ze Stambułu” jest emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00 na antenie Zoom TV. Warto wiedzieć, że powtórki są wyświetlane następnego dnia o godzinie 11.20 również na Zoom TV.   

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl